Nový český portál o Delphi

Na českém internetu byl spuštěn nový portál pro všechny zájemce o programování a veškeré dění okolo vývojového nástroje Delphi. Portál nabízí různé články a přístup do archivu konference o Delphi.
reklama

Vedle článků o tomto vývojářském prostředí tak najdete i archivované příspěvky z populární konference o Delphi v ČR a SR provozované Petrem Zahradníkem od roku 1995. Nechybí fulltextové prohledávání příspěvků. Na webu najdete také burzu pracovních příležitostí a odkazy na zdroje související s Delphi.

Portál Delphi.cz se chce zaměřit na tipy a triky, ukázky zajímavých komerčních i open source řešení, včetně různých komponent. Provozovatelem a autorem portálu Delphi.cz je Radek Červinka.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Borland s.r.o.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru