Novinky ve Windows Live Messengeru 4

Na internetu se objevily screenshoty demonstrující novinky v další verzi komunikačního programu Windows Live Messenger Wave 4.
reklama

Podle obrázků z interního sestavení bude mít Windows Live Messenger Wave 4 vylepšenu integraci s hlavním panelem ve Windows 7. Konečně bychom se tak měli zbavit dvojího náhledu na okno komunikátoru - jednoho s fotkou uživatele a druhého s obrázkem okna.

V náhledu na hlavní okno Windows Live Messengeru 4  budete moci rovnou měnit stav uživatele - online, offline, zaneprázdněn, pryč. Pokud jsou screenshoty pravdivé, vypadá to, že se také dočkáme seskupení konverzace do jednoho okna a následného přepínání pomocí panelů. Zároveň asi bude zvětšena reklamní plocha, měla by však jít vypnout.

Screenshoty z Windows Live Messengeru Wave 4 najdete na LiveSide.net v článku Exclusive: New Windows Live Messenger Wave 4 screenshots revealed!.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru