Novinky v Ulteo Open Virtual Desktop

Ulteo Open Virtual Desktop je online pracovní plocha s kancelářským balíkem OpenOffice.org běžícím v prohlížeči. Jaké je současné dění okolo tohoto zajímavého projektu?
reklama

Ulteo získalo ocenění od Open World Forum jakožto jeden z nejzajímavějších mezinárodních open source startupů. Podrobnosti najdete na adrese openworldforum.org/press/owf-2009-awards.

Během několika týdnů by měla být k dispozici druhá verze, čili Ulteo Open Virtual Desktop 2.0, která bude reflektovat na změny vyžádané uživateli této služby.

Další informace můžete sledovat na Twitteru nebo Facebooku.

Podrobnější informace o tomto zajímavém projektu najdete ve starším článku tu na Maxiorlovi - Vyzkoušejte OpenOffice.org online.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru