Novékoncovky.cz nabízejí 1351 nových domén pro vaše weby

Jistě víte, že ICANN v roce 2012 oznámil razantní rozšíření doménového prostoru a od loňského podzimu jsou první žádosti o nové top level domény schvalovány. Od konce ledna 2014 si je budete moci registrovat. A právě s tím vám může pomoci nový web od Gransy (čili od subreg.cz).
reklama

Musím říci, že nové domény otevírají úplně nové obzory a sám nad řadou z nich už pár měsíců uvažuji. I když ne tak silně, záležet bude samozřejmě na výsledných cenách za registrace těchto domén. Jejich dostupnost můžete sledovat na novém portálu novekoncovky.cz.

Nový web nabízí kompletní udržovaný seznam všech nových domén (jako jsou .bike, .guru, .photography aj.) doplněný o různé další informace. Rovnou si tam můžete zdarma zažádat o nezávaznou předregistraci. U schválených domén lze rovnou provést registraci. Na webu najdete také informace o ochranných známkách.

Za projektech stojí společnost Gransy, povědomější vám bude díky jejímu projektu www.subreg.cz.

 

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru