Nové vyhledávání v Profilech Google

Google zatím bez většího upozornění spustil podporu nového prohledávání ve svých Profilech, tedy v informacích, které při vytváření účtu u Google uvedou jeho uživatelé. Nové rozhraní je zatím dostupné jen po úpravě adresy vygenerované standardním vyhledávačem.
reklama

Dosavadní prohledávač uživatelských profilů Google je k dispozici na adrese www.google.com/profiles. Výsledky hledání, které zde uskutečníte, vypadají následovně:

Vyhledávání v profilech Google

Vyhledávání v profilech Google

Jestliže však do adresy, kterou vygeneruje klasický vyhledávač pro zobrazení výsledků hledání doplníte část &tbs=prfl:1, pak budou výsledky hledání upraveny do modernějšího vzezření:

Vyhledávání v profilech Google v nové podobě

Vyhledávání v profilech Google v nové podobě

Zdroj: Google Operating System

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru