Nové Ultimate Extras pro Windows Vista

Majitelé Windows Vista Ultimate mohou využít toho, že investovali do nejvybavenější verze tohoto operačního systému a mohou si stáhnout nový, včera uvolněný balíček tzv. Extras. Jde o doplňky, které Microsoft uvolňuje zdarma jako jakýsi bonus pro uživatele Vista ve verzi Ultimate.
reklama

Včera byly uvolněny balíčky Windows Sound Schemes a Windows DreamScene Content Pack #3. První zmíněný přidává do Windows nová zvuková schémata Glass a Pearl. Druhý balíček nabízí tři nová videa na pozadí pracovní plochy. Jejich malé náhledy si můžete prohlédnout zde:

Ultimate Extras

Ultimate Extras

Ultimate Extras

Zdroj: Windows Vista Team Blog

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Jen tak ze srandy jsem to zkusil, pěkné to je, dokonce i skoro decentní. Ale to, že to není akcelerováno grafickou kartou, je tragédie. V provozu mi to "žralo" nějakých 15 % výkonu CPU (dvoujádro, 2,5 GHz).

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru