Nové Tweet tlačítko přímo od Twitteru

Twitter spustil novou službu, na které si vygenerujete Tweet tlačítko na svůj web přímo od Twitteru. Zapomeňte tedy na služby třetích stran, jako je například známé a oblíbené TweetMeme.Twitter je jedním z míst, které můžete využít k propagaci svých webových stránek, lépe řečeno článků a zpráviček na něm umístěných. Pokud uživatelé usoudí, že je stránka zajímavá, mohou na ni poslat odkaz svým následníkům na Twitteru.
reklama

Abyste jim to zjednodušili, lze ke článku přidat speciální tlačítko, které zobrazí formulář pro vložení zprávy do Twitteru, včetně již připraveného textu a odkazu na stránku. Doposud to bylo možné jen s využitím nástrojů třetích stran, od včerejška tuto službu nabízí i sám Twitter.

Na stránce Tweet Button najdete jednoduchý nástroj, ve kterém si naklikáte vzhled tlačítka, uživatele, kteří mají být zmíněni, jazyk a další drobnosti. Zkopírujete vytvořený kód do své stránky a jste hotovi. Není třeba vytvářet nějaké funkce na zkracování adres, tlačítko se o vše postará samo. Navíc je schopno zobrazit, kolikrát již byla konkrétní stránka tweetována.

Nové tlačítko si můžete v praxi prohlédnout například na zpravodajském IT webu www.cnews.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru