Nové Office pro Mac budou vydány na konci roku. Verze pro iPad přijde dřív

Microsoft na konci tohoto roku vydá nové verze svého kancelářského balíku Office pro Mac. Jeho verze pro iPad by se podle všeho měla objevit ještě o pár měsíců dříve.
reklama

Podle vedoucího Business Group v Microsoft Germany Thorstena Hübschena by se zprávy o nové verzi Office měly objevit během druhého čtvrtletí roku a finální verze je plánována na konec roku. Hübschen své prohlášení uvedl během rozhovoru s německým magazínem Computerwoche na CeBitu 2014.

Současná verze Office pro Mac byla vydána v říjnu 2010, a i když vývoj pro platformu Apple vždy zaostával za Windows asi o rok, nyní jsou mezi verzí pro Windows a Mac dva roky.

Microsoft původně měl v plánu vydat Office pro Mac na jaře 2014, avšak nyní je jasné, že tento termín nebude dodržen. Podle Hubschena za zdržením stojí reorganizace z roku 2010, kdy se tým vývoje pro Mac spojil s jiným týmem.

Předplatitelé Office 365 automaticky obdrží další verzi Office pro Mac jakmile bude hotova. Tento týden se objevily také informace o tom, že vývoj Office pro iPad byl urychlen a software by měl být vydán v první polovině roku 2014.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru