Nové obrázky z Windows Live Movie Makeru

Na internetu se objevily obrázky z připravované verze video editoru Windows Live Movie Maker. Jak známo, dosavadní podoba Windows Movie Maker z Windows 7 zmizí a nahradí jej právě alternativa z balíčku Windows Live.
reklama

Nový Windows Live Movie Maker nabídne rozhraní s pásem karet Ribbon, tedy stejné, jako známe z kancelářského balíku MS Office. Bohužel současná betaverze, která je k mání, je na tom až žalostně špatně. Viz můj podrobnější článek Windows 7 bez kvalitního editoru videa? na ExtraWindows.cz.

Vývojáři z Microsoftu to samozřejmě velmi dobře vědí. Jak dosvědčují nejnovější obrázky z aktuální podoby Windows Live Movie Makeru, dojde oproti betaverzi k řadě vylepšení a editor se tak přiblíží svému předchůdci.

Windows Live Movie Maker

Windows Live Movie Maker

Další obrázky najdete na webu livesino.net.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru