Nové Myspace je tady

Po několika měsících betatestování byla včera oficiálně spuštěna nová verze sociální sítě MySpace, která je zaměřená na hudbu.
reklama

Nové Myspace nabídne zcela nové, moderní profily. Stávající uživatelé se mohou přihlásit za použití "Myspace Classic" nebo si vytvořit nový účet. Sociální síť Myspace v roce 2005 koupila společnost News Corp za 580 milionů dolarů, což její šéf Rupert Murdoch později nazval jako "největší hloupost". V době své největší slávy v roce 2008 měla sociální síť okolo 130 milionů uživatelů a více než 75 milionů unikátních měsíčních návštěvníků, během let 2009 a 2010 však začal masivní odliv uživatelů na Facebook. 

News Corp proto začala v roce 2010 hledat kupce - za Myspace požadovala 100 milionů dolarů, tedy o 480 milionů méně, než v roce 2005. Nakonec však sociální síť koupila za pouhých 35 milionů dolarů společnost Specific Media, kterou z části vlastní Justin Timberlake. Otázkou tak je, zda si nové Myspace, které uživatelům nabízí prostředí sociální sítě orientované na hudbu, dokáže najít své uživatele.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru