Nové laserové tiskárny s technologií HP ePrint

Nejmenší barevná laserová tiskárna na světě HP LaserJet Pro CP1025 vám umožní tisknout kdekoli s využitím technologie ePrint. Tato tiskárna je zároveň i jednou z energeticky nejúspornějších.
reklama

Nová tiskárna HP LaserJet Pro CP1025 je určena pro domácnosti a malé podniky, kde je vyžadován občasný barevný tisk v profesionální kvalitě. HP LaserJet Pro CP1025 připojíte přes USB, klasický Ethernet nebo bezdrátově.

HP LaserJet Pro CP1025

HP LaserJet Pro CP1025

K tiskárně je dodávána aplikace HP Smart Web Printing s možností nastavit tisk více stránek z webu na jeden list papíru. Funkce Instant-on Technology zajišťuje tiskárně HP LaserJet Pro CP1025 okamžitý náběh, o úsporu energie se postará HP Auto-On/Auto-Off umožňující tiskárnu automaticky vypnout po určité době nečinnosti.

Očekávaná prodejní cena tiskárny HP LaserJet Pro CP1025 je 4490 Kč bez DPH.

HP představilo také barevnou bezdrátovou laserovou tiskárnu HP LaserJet Pro CP 1525, tiskárnu HP LaserJet Enterprise CP5520 schopnou rozpoznat typ papíru, multifunkční HP LaserJet Pro CM1415, firemní HP LaserJet Enterprise CM4540 a rychlou HP LaserJet Pro M1536.

Zdroj: Tisková zpráva HP

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru