Nové informace o upgradování na Windows 8

I když je jasné, že uživatelé Windows 7 budou moci upgradovat na Windows 8, Microsoft zatím neoznámil, jak celý proces bude probíhat. Server ZDNet však nyní přinesl "zaručené" informace.
reklama

Uživatelé Windows 7 Home Basic a Home Premium budou schopni upgradovat na Windows 8 (ne Pro verzi) se zachováním svého nastavení, osobních dat i aplikací, zatímco Windows 8 Pro umožní uživatelům upgradovat z jakékoli edice Windows 7 při zachování nastavení, uživatelských dat a programů. Ti z vás, kteří by chtěli přejít na Windows 8 Enterprise, budou muset upgradovat z Windows 7 Professional nebo Enterprise, aby si zachovali všechna svá data.

Uživatelé, kteří budou upgradovat ze systémů Windows XP nebo Vista budou moci provést pouze limitovaný upgrade. XP SP3 se může "proměnit" na Windows 8 beze změny nastavení, Vista (bez service packu) zachová osobní data a Vista SP1 dokáže zachovat osobní data a systémová nastavení. Přehledná tabulka je dostupná zde.


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru