Nové informace o komunikátoru Nokia N97 Mini

Máme k dispozici některé nové informace týkající se komunikátoru N97, jehož snímek se zhruba před týdnem objevil na internetu. Anonymní informátor tehdy údajně sdělil, že novinka bude mít stejné funkce jako Nokia N97, jen bude zkrátka menší.

Reklama

“Menší rozměry” v podání Nokie N97 vypadají sice atraktivně, nicméně to je vykoupeno dvojicí chybějících věcí: Jednak nám zmizela krytka z vestavěného digitálního fotoaparátu rozlišení 5 Mpix a v druhé řadě vzal zasvé i směrový křížový ovladač.

Dle zdroje bude Nokia N97 na trhu celkem ve dvou mutacích - jako model s 8 nebo 16 GB úložného prostoru. Další z příjemných vlastností Nokie N97 Mini bude ta, že model slibuje výrazně nižší cenu - abychom byli přesnější, povídá se cosi o 100 EURech dolů.

 

Uvedení tohoto zařízení se dočkáme během akce Nokia World probíhající v září, což by nebyl u této firmy nijak neobvyklý krok. Připomínáme ještě znovu, že Nokia N97 běží na Symbian S60 5th Ed a kromě výsuvné QWERTY klávesničky má i pohledný dotekový displej schopný rozlišení 640 x 360 pixelů. Půjde o quad-band GSM s 3G (UMTS, HSPA), Wi-Fi, GPS, digitálním kompasem, 32 GB interní flashe, slotem na microSDHC karty a cenou 600-700 USD.

Zdroj: Brighthand

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář