Nové informace o komunikátoru Nokia N97 Mini

Máme k dispozici některé nové informace týkající se komunikátoru N97, jehož snímek se zhruba před týdnem objevil na internetu. Anonymní informátor tehdy údajně sdělil, že novinka bude mít stejné funkce jako Nokia N97, jen bude zkrátka menší.
reklama

"Menší rozměry" v podání Nokie N97 vypadají sice atraktivně, nicméně to je vykoupeno dvojicí chybějících věcí: Jednak nám zmizela krytka z vestavěného digitálního fotoaparátu rozlišení 5 Mpix a v druhé řadě vzal zasvé i směrový křížový ovladač.

Dle zdroje bude Nokia N97 na trhu celkem ve dvou mutacích - jako model s 8 nebo 16 GB úložného prostoru. Další z příjemných vlastností Nokie N97 Mini bude ta, že model slibuje výrazně nižší cenu - abychom byli přesnější, povídá se cosi o 100 EURech dolů.

 

Uvedení tohoto zařízení se dočkáme během akce Nokia World probíhající v září, což by nebyl u této firmy nijak neobvyklý krok. Připomínáme ještě znovu, že Nokia N97 běží na Symbian S60 5th Ed a kromě výsuvné QWERTY klávesničky má i pohledný dotekový displej schopný rozlišení 640 x 360 pixelů. Půjde o quad-band GSM s 3G (UMTS, HSPA), Wi-Fi, GPS, digitálním kompasem, 32 GB interní flashe, slotem na microSDHC karty a cenou 600-700 USD.

Zdroj: Brighthand

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru