Nové Embarcadero RAD Studio XE je na světě

Nová generace oblíbených vývojářských nástrojů firmy Embarcadero (dříve od Borlandu) je na světě. RAD Studio XE nabízí prostředí pro vývoj v Delphi, C++ Builderu a také zbrusu nové RadPHP XE pro vývoj PHP aplikací a Delphi Prism XE pro vývoj .NET a multiplatformních Mono aplikací.
reklama

Dřívější sada vývojových nástrojů, za kterými stála společnost Borland, se nám tedy opět rozrostla. Spíše neúspěšné Delphi for PHP teď nahradí snad pokročilejší nástroj RadPHP XE. Na své si přijdou i vývojáři desktopových aplikací pro platformy Win32, .NET a Mono.

V duchu současných trendů nemůže v Embarcadero RAD Studio XE chybět podpora pro cloudová řešení Microsoft Azure, Amazon EC2 a sada nových vlastností DataSnap pro tvorbu vícevrstvých aplikací.

V Embarcadero RAD Studio XE dále najdete správu verzí Subversion, audity příkazové řádky, formátování a tvorbu dokumentace, profilování aplikací pomocí AQTime Standard, porovnávání souborů pomocí Beyond Compare včetně rozšíření editoru pro vyhledávání, formátování a pohybu v kódu.

S nákupem Embarcadero RAD Studio XE získáváte i všechny předchozí verze těchto vývojových nástrojů, včetně 2010, 2009 a 2007.

Další informace najdete na www.embt.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru