Nové aplikace Box pro iOS nabízejí 50GB prostoru na cloudu zdarma

Box představil nové aplikace pro iPhone a iPad, které kromě různých vylepšení uživatelům nabídnou i 50GB prostoru na cloudu zcela zdarma.

Reklama

Akce je však časově omezena - 50GB prostoru na cloudu na celý život dostanou garantovány pouze ti uživatelé, kteří si nové aplikace stáhnout v následujících třiceti dnech. Podle příspěvku vývojářů na oficiálním blogu má nová aplikace jednodušší, intuitivnější rozhraní, rychlejší renderování dokumentů a progresivní načítání fotografií, jež umožňuje rychlejší zobrazování a rolování.

Nově lze bez problémů provádět real-ime hledání dat uložených na účtu Boxu přímo z iPadové nebo iPhonové aplikace a snadné je i fulltexové hledání v rámci dokumentu. Box přidal možnost přenášet, kopírovat nebo mazat více dat přímo z aplikace a propojil aplikaci s galerií OneCloud. Nová aplikace Box podporuje více než 100 souborových typů. Doživotní garance 50GB na cloudu zcela zdarma je navíc ve srovnání s konkurencí, jež běžně nabízí 10-15GB prostoru zdarma, zcela výjimečná.

Zdroj: PCW

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář