Nové aplikace Box pro iOS nabízejí 50GB prostoru na cloudu zdarma

Box představil nové aplikace pro iPhone a iPad, které kromě různých vylepšení uživatelům nabídnou i 50GB prostoru na cloudu zcela zdarma.
reklama

Akce je však časově omezena - 50GB prostoru na cloudu na celý život dostanou garantovány pouze ti uživatelé, kteří si nové aplikace stáhnout v následujících třiceti dnech. Podle příspěvku vývojářů na oficiálním blogu má nová aplikace jednodušší, intuitivnější rozhraní, rychlejší renderování dokumentů a progresivní načítání fotografií, jež umožňuje rychlejší zobrazování a rolování.

Nově lze bez problémů provádět real-ime hledání dat uložených na účtu Boxu přímo z iPadové nebo iPhonové aplikace a snadné je i fulltexové hledání v rámci dokumentu. Box přidal možnost přenášet, kopírovat nebo mazat více dat přímo z aplikace a propojil aplikaci s galerií OneCloud. Nová aplikace Box podporuje více než 100 souborových typů. Doživotní garance 50GB na cloudu zcela zdarma je navíc ve srovnání s konkurencí, jež běžně nabízí 10-15GB prostoru zdarma, zcela výjimečná.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru