Nová služba od Nvidie automaticky vygeneruje optimální nastavení pro hry

Nvidia představila novou službu, která by hráčům počítačových her měla usnadnit nalezení ideálního nastavení grafické karty.
reklama

Pokud nejste jedním ze šťastlivců, který má doma novou vlajkovou loď Nvidie GTX 690, pravděpodobně musíte grafické nastavení v každé hře přizpůsobovat výkonu své karty. A i když se vývojáři snaží uživatelům nastavování usnadnit tím, že zveřejňují doporučená nastavení systému, tyto rady příliš přesné nejsou. A výrobci grafických karet si toho jsou samozřejmě vědomi. 

Nvidia v listopadu 2010 spustila portál GeForce.com, který doporučí nastavení pro mnoho populárních video karet a her. Celý proces by se však měl nyní ještě zjednodušit, a to díky nové cloudové službě, která hry automaticky nastaví. Služba s názvem GeForce Experience zanalyzuje procesor, grafickou kartu a paměti uživatele, podle kterých upraví nastavení dané hry. Betatestování služby začne 6. června.

 Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru