Nová funkce v Google Drive usnadní týmovou práci na dokumentech

Tým Google Drive představil novou funkci, která usnadňuje uživatelům zjišťování toho, jaké měny byly povedeny ve sdílených dokumentech.
reklama

Funkce s názvem Activity Stream podle vývojářů bude během tohoto týdne dostupná pro všechny uživatele. V rámci nové funkce bude uživatelům přístupný stream, v němž bude přehledně zaznamenán seznam provedených změn, komentářů, nahraných souborů, změn v názvech souborů a další užitečné informace. Díky funkci je také možné vybírat konkrétní data nebo adresáře, takže uživatel může jednoduše sledovat pouze to, co ho zajímá.

Pravdou je, že nejde o zcela novou myšlenku. Konkurenční cloudové služby jako Dropbox již nabízejí podobnou funkci nějakou dobu. Uživatelé Drive však změny k lepšímu při práci na společných projektech jistě uvítají. Minulý měsíc Google do Drive integroval možnost povedení rychlých změn (přejmenování/sdílení/organizace) pomocí drop-down menu u každého sdíleného adresáře.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru