Nová funkce na Twitteru: Seznamy

V posledních hodinách se všichni uživatelé mikroblogací sítě Twitter dočkali implementace jedné zbrusu nové funkce. A dle firemního Tweetu je to prý jen malý závdavek na to, co nás všechny brzy čeká.
reklama

Funkce "Seznam" (resp. "List" v originále), ohlášená již někdy koncem září, uživateli umožňuje sdružovat přátele do různých seznamů. Ty lze poté uchovat pro soukromé použití či zveřejnit, takže se k nim dostanou i další osoby. Připomínáme, že beta-verze služby se objevila již zhruba před měsícem, ovšem až teprve teď je implementována v globálním měřítku.

Nová funkce na Twitteru: Seznamy

"Dali jsme si s uvedením nové funkce pro správu seznamů na čas z toho prostého důvodu, abychom si byli skutečně maximálně jisti, že věci fungují tak, jak mají a vývojáři mají dost času na to, začít experimentovat s List API," komentuje na svém blogu spuštění spoluzakladatel Twitteru Biz Stone.

Zdroj: AppScout

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru