Nová aplikace přináší na iPhony Flash

Společnost Comex včera vydala novou verzi aplikace, která na iPhone 3GS/4 a třetí generaci iPodu Touch umožňuje spouštět Flash.
reklama

Comex, který stojí za známou službou jailbreakme pro iPhony, již dříve vydal verzi Flashe pro iPad. Nyní je však technologie od Adobe, kterou Apple u svých iPhonů/iPodů a iPadů zakazuje, přístupná i pro uživatele známých telefonů a MP3 přehrávačů. Ani s novou aplikací uživatelé podle Comexu bohužel nespustí všechny flashové animace, nýbrž jen ty jednodušší. Aby Flash na iPhonech a iPodech fungoval, je nejprve třeba, aby prošly jailbreakem.

Jailbreaking umožní iPhone využívat i u jiného operátora, než na jakého je blokován a mimo jiné také zpřístupní videohovory zvané FaceTime přes 3G internetové připojení (normálně jsou iPhony schopny FaceTime provádět pouze přes Wi-Fi). Na druhou stranu uživatel jailbreakem na své zařízení ztrácí záruku. Možnost spuštění Flashe na iPhonu bude však pro mnoho uživatelů zcela jistě obrovským lákadlem. Jailbreaking je podle rozhodnutí amerického Kongresu zcela legální.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru