Nová aplikace přináší na iPhony Flash

Společnost Comex včera vydala novou verzi aplikace, která na iPhone 3GS/4 a třetí generaci iPodu Touch umožňuje spouštět Flash.

Reklama

Comex, který stojí za známou službou jailbreakme pro iPhony, již dříve vydal verzi Flashe pro iPad. Nyní je však technologie od Adobe, kterou Apple u svých iPhonů/iPodů a iPadů zakazuje, přístupná i pro uživatele známých telefonů a MP3 přehrávačů. Ani s novou aplikací uživatelé podle Comexu bohužel nespustí všechny flashové animace, nýbrž jen ty jednodušší. Aby Flash na iPhonech a iPodech fungoval, je nejprve třeba, aby prošly jailbreakem.

Jailbreaking umožní iPhone využívat i u jiného operátora, než na jakého je blokován a mimo jiné také zpřístupní videohovory zvané FaceTime přes 3G internetové připojení (normálně jsou iPhony schopny FaceTime provádět pouze přes Wi-Fi). Na druhou stranu uživatel jailbreakem na své zařízení ztrácí záruku. Možnost spuštění Flashe na iPhonu bude však pro mnoho uživatelů zcela jistě obrovským lákadlem. Jailbreaking je podle rozhodnutí amerického Kongresu zcela legální.

Zdroj: CNET

Reklama

Přidat komentář