Notifikace z Google Now se objevily v Chrome beta

Notifikační karty, které Google Now využívá k zobrazení aktualizací na telefonech s iOS a Androidem se již blíží na desktop - Google je zpřístupnil v Chrome Beta.
reklama

Notifikace se zobrazí, pokud kliknete na ikonku zvonku v systémové liště Windows/menu na Macu či na ikonku v Chrome OS. I když funkce je v současné době omezena pouze po anglický jazyk, Google plánuje co nevidět přidat podporu jiných jazyků. Americká společnost podle vyjádření na oficiálním vývojářském blogu strávila portováním notifikací z Now do Chrome víc jak rok. 

Díky integraci nové funkce uživatelé nebudou muset nastavovat jiný notifikační systém a Google doufá, že tak upevní svůj ekosystém služeb. Nutno podotknout, že Google zatím nezprovoznil funkci, díky které se na všechny platformy synchronizuje vymazání notifikací. Pokud tedy uživatel vymaže notifikaci například na telefonu, na desktopu se to zatím neukáže. V plné verzi Chrome ale tato funkce zcela jistě integrována bude.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru