Nominace na blog roku - Maxiorel na chvostu

Tak máme za sebou druhé kolo soutěže Blog roku na eMag.cz. Maxiorel byl nominován, nicméně s ostudou skončil na posledním pátém místě. Když se dívám na úspěšnější bloggery a návštěvnost jejich webů, tak si říkám, zda-li mám pokračovat v psaní webu, na který sice přijde přes dva tisíce lidí denně, ale většině z nich nestojí za to zdarma ohodnotit úsilí, se kterým se Maxiorlovi věnuji.

Všem, kdo svůj hlas poslali, děkuji. Bylo vás 36. Výsledky naleznete zde.

A nyní důležitá otázka. Chcete Maxiorel.cz číst dál a líbí se Vám současný koncept článků? Máte-li nějaké návrhy, sem s nimi.

Fórum: 

Reklama

Já maxiorel.cz čtu rád a mnohokrát jsem zde našel užitečné tipy a také mnohokrát jste mi pomohl s mými problémy. Koncept článků se mi také libí - nechápu proč nehlasovalo víc lidí :P ...

Připadala mi celá soutěž na eMagu hrozně nepřehledná,a udělaná způsobem fakt zvláštním.Hlasovat v tak krátké době a navíc se přihlašovat?Také nevím proč,ale přihlašovací e-mail nechtěl za žádnou cenu přijít,tak to už člověka otráví taky.

Zřejmě tento výsledek o něčem svědčí a váš blog se tak na posledním místě ocitl právem. Myslel jsem že jste dospělý muž, ale po přečtení tohoto článečku mě spíše připadáte jako malé ufňukané dítě, které se teď cítí dotčené za to, že jeho blog prohrál v nějaké pochybné soutěži jednoho maličkého internetového magazínu. A proto nelení a začne kolem sebe na všechny strany vytrubovat a stěžovat si, že přestane dále v psaní na tomto webu pokračovat. Proberte se, jste přece už dospělý člověk, postavte se za nohy, hoďte nějakou minisoutěž za hlavu a piště dál a dál.

Díky za reakci. Se vším souhlasím ;-) Jen nevím, jak si vyložit první větu. Proč právem?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Domnievam sa, že Maxiorel malo podporiť viac čitateľov. Ja osobne som ho nominoval . Domnievam sa, že tento blog ( ja by som skôr povedal potál ) je pravidelne aktualizovaný príspevkami na odbornej úrovni.

Osobne tiež publikujem na webe ( aj keď nie som progamátor), ale podľa mojej skúsenosti, keď niekomu pomôžete tak pokiaľ Vám poďakuje 10% ľudí dá sa hovoriť o celkom slušnom výsledku.

Maxiorel moju má plnú podporu a vďaka knihe Drupal si teraz prerábam svojpomocne blog.

Okrem toho vždy otvorím pár reklám, aby som prispel niečím na jeho prevádzku. Kritizovať spôsobom, ktorý bol predošlom v príspevku skutočne o niečom svedčí.

s pozdravom
Grant

Vůbec se mi nelíbí,jak mluvíte o podle mého profesionální úrovni tohoto webu a autorovi,nelenícím každému,který nemá takové vysoké znalosti poradit.A stěžuje si právem,jelikož každej jenom žebrá o radu,ale na oplátku nedělá nic.

Přidat komentář