Nokia spustí placenou hudební službu Music+

Společnost Nokia včera oznámila, že pro vlastníky telefonů řady Lumia spustí novou placenou hudební službu s názvem Nokia Music+.
reklama

Nokia Music+ tak bude doplňkem pro  bezplatnou službu Mix Radio, která je uživatelům telefonů Lumia dostupná již nyní. Za novou službu si uživatelé budou muset připlatit 3.99 dolarů měsíčně. Mix Radio uživatelům nabízí velké množství skladeb, které si v omezeném množství mohou i stahovat pro offline poslech. Předplatitelé Nokia Music+ si však budou moci stahovat neomezené množství hudby a společnost slibuje, že skladby stažené za pomocí nové služby budou až osmkrát kvalitnější, než ty z Mix Radio.

Nokia Music+ bude nabízet i další vychytávky jako třeba automatické stahování textů ke skladbám, které se budou zobrazovat na displejích telefonů při jejich přehrávání. Kromě telefonů Lumia budou moci uživatelé ke službě přistupovat také pomocí svých počítačů nebo chytrých televizorů. Podle vyjádření společnosti by Nokia Music+ měla být spuštěna v následujících několika týdnech.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru