Nejčtenější na Media Blogu? Maxiorel.cz!

Dnes ráno mi uživatelé Media Blogu nachystali příjemné překvapení. Když jsem se podíval, které články jsou nejčtenější, nevěřil jsem svým očím. Všechny položky v boxíku totiž byly názvy mých článků na Maxiorel.cz. V tuto chvíli je 17:09 a boxík je stále plný mých článků.
reklama

Jsem opravdu rád, že vás mé články zaujaly. Je to výborná motivace k tomu, aby kvalita Maxiorla dále stoupala a objevovaly se zde články, které pro vás budou užitečné.

Media Blog

V této souvislosti jsem si uvědomil, jaká je to škoda, když v seznamu odkazů pod každým článkem není jednoduchá možnost přidání hlasu právě na Media Blogu. Nyní je to tedy napraveno. Ještě jednou děkuji všem čtenářům, kteří přišli nejenom z Media Blogu. Bez vás, by Maxiorel stále vypadal takto nebo takto.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru