Naznačeno datum uvedení Windows 7 SP1

Přesto, že společnost Microsoft rezignovala na plán počkat s prvním Service Packem pro Windows 7 cca 2 roky, stále to prý neznamená, že jej uvidíme dříve, nežli ve 4. čtvrtletí letošního roku.
reklama

Informaci přinesl původně TechARP, což je malajský web, který v minulosti již podezřele přesně předpověděl Service Packy pro Windows XP i Windows Vista. Tentokrát jejich nejmenovaný zdroj tvrdil, že si máme na první Service Pack počkat rovných 22 měsíců od uvedení.

Společnost Microsoft prý ale nedávno změnila názor, což v konečném důsledku znamená, že by jej měla uvést již v posledním kvartále letošního roku. Tato informace by mimochodem i velmi dobře seděla do již zajetých kolejí: Windows XP SP1 jsme se dočkali po cca 10 měsících od uvedení a Windows Vista SP1 pro změnu po 12 měsících.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru