Navštěvují sociální servery více muži či ženy?

Tak přesně takovouto otázku si položili autoři výzkumu zaměřeného na zjištění, jaký je poměr pohlaví návštěvníků sociálních sítí.
reklama

Jedna věc je jistá hned na začátku: Ženy přečíslily muže co do návštěvnosti sociálně zaměřených serverů, jmenovitě 16 z 19 webů navštěvuje více žen než mužů (84 %). Samozřejmě je nabíledni, že „geekovsky“ zaměřené weby typu Digg, Reddit či Slashdot mají většinou muže, nicméně čísla na Facebooku, LinkedIn a Twitteru hovoří ve prospěch žen.

Průměrný poměr mužů a žen na webech dosáhl k hodnotě 47 % pro muže a 53 % pro ženy. Nejvíce žen mají weby Bebo (66 %), dále MySpace (64 %) a Classmates (taktéž 64 %). Závěr průzkumu tedy není nikterak přehnaně překvapivý – ženy obecně platí za „ukecanější“ část lidstva, což by tento výsledek taktéž i podporoval.

Zdroj: BetaNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru