Nástroj pro naklikání kódu pro připnutí webů ve Windows 7 je v češtině

Webová stránka Build My Pinned Site umožňující webmasterům naklikat kód pro připínání webů na hlavní panel ve Windows 7, je nově dostupná i v češtině. Pokud chcete své weby tímto způsobem vylepšit, budete to nyní mít pohodlnější.
reklama

O online aplikaci Build My Pinned Site jsem psal na jaře v článku Naklikejte si kód pro připnutí webů ve Windows 7. Tehdy byl web dostupný jen v angličtině, ale i tak se jednalo a stále jedná o zajímavou službu.

Build My Pinned Site funguje na principu průvodce, ve kterém si naklikáte různá nastavení související s úpravu webu k tomu, aby jej bylo možné připínat na hlavní panel ve Windows 7. Do průvodce nahrajete ikonku, vyberete si, jaké funkce připnutého webu chcete používat (třeba odkazy pod pravým tlačítkem myši na ikonce v panelu) a následujete instrukce.

Průvodce vám vygeneruje kód, který jen vložíte do svých stránek a na novou funkci pak můžete upozornit své čtenáře. Podrobněji, viz zmíněný článek.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru