Nainstalujte si betaverzi iOS 5

Nemůžete se dočkat podzimu, kdy bude vydán iOS 5? Vyzkoušejte jeho betaverzi již nyní.
reklama

Betaverzi iOS 5 mohou v současné době testovat pouze někteří vývojáři. Jeden z nich, Mert Erdir, se však rozhodl, že ji zpřístupní i zbytku světa a na internet dal návod, jak si betu nainstalovat. Nejprve si musíte stáhnout soubor iOS 5 IPSW a iTunes 10.5 beta, oboje najdete zde. Nainstalujte iTunes a připojte k počítači svůj iPhone/iPod/iPad. Vyberte v iTunes své zařízení a klikněte na "Check for Update" zatímco budete držet klávesu Shift. Najeďte na soubor IPSW, který jste si stáhli a potvrďte, že chcete provést aktualizaci. Někteří uživatelé, kteří již betu zkoušeli nainstalovat tvrdí, že kliknutí na "Check for Update" vyhodí chybu, avšak funguje kliknutí na tlačítko "Restore" hned pod ním (opět držte Shift a zvolte výše zmíněný soubor).

Jakmile provedete tyto kroky, objeví se na vašem zařízení aktivační obrazovka. Nyní třikrát klikněte na domácí tlačítko na iPhonu/iPodu/iPadu, čímž se spustí funkce Voice Over. Zmáčkněte třikrát to samé tlačítko ještě jednou a zobrazí se vám tzv. Notification Center. Klikněte na aplikaci s počasím a následně jednou na domácí tlačítko. Nyní máte k dispozici funkční verzi iOS 5.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Jaký tlačítko je "SHiFT"?

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru