NachoFoto: vyhledávač aktuálních obrázků

Chcete-li si rychle prohlédnout obrázky k nějaké aktuální události, využijte specializovaný vyhledávač NachoFoto, který zobrazuje nejnovější fotografie. Funguje podobně jako vyhledávače obrázků na velkých portálech, ale přeci jen trochu jinak.
reklama

Hledáte-li obrázky například na Google, můžete si je třídit podle různých kritérií, jako jsou barva, rozměr, obsah. NachoFoto sice žádné podobné speciality nenabízí, soustředí se ale na aktuálnost snímků. Hledáte fotografie s ropnou skvrnou? Není problém, NachoFoto vám nabídne ty nejaktuálnější. Fotografie se šílenci troubícími do vuvuzely? Rovněž bez problému.

Aktuálnost, to je podstata výsledků hledání fotografií na NachoFoto, kterou se tento vyhledávač liší od konkurence. Doporučuji jej vyzkoušet. Pod vyhledávacím políčkem na domovské stránce najdete ty nejžádanější témata, hledací políčko nabízí automatické výběr z nejčastěji požadovaných výrazů.

Vyhledávač obrázků NachoFoto

Vyhledávač obrázků NachoFoto

Výsledky hledání jsou sdruženy podle stáří, seznam je možné ovlivnit posunem táhla na časové ose nad nalezenými obrázky. Vyhledávač obrázků NachoFoto najdete na adrese nachofoto.com.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru