Nabídka služeb

Jak je již uvedeno v záhlaví tohoto webu, zabývám se vývojem softwaru, počítačovým poradenstvím a tvorbou webových stránek. Počítačové poradenství poskytuji v Brně a okolí. Vývoj softwaru a tvorbu webových stránek lze realizovat z větší části pomocí internetu.

Upozornění: Aktuální informace o nabídce tvorby webových stránek a softwarového poradenství od Jana Polzera najdete na webových stránkách www.polzer.cz. Informace v této části webu Maxiorel.cz nejsou dále udržovány a aktualizovány.

Tvorba webových stránek

Pomohu vám s tvorbou a úpravami webových stránek. Pracuji s technologiemi HTML, PHP, MySQL, ASP.NET, MS SQL, Flash a JavaScriptem. Specializuji se především na implementace webů založených na univerzálním redakčním systému Drupal.

Rád vám připravím také jednoduché webové stránky, na kterých nechcete měnit obsah. Pomohu vám s optimalizací stránek pro dosažení lepšího umístění ve výsledcích vyhledávačů, použitím reklamních systémů nebo instalací statistické služby. Doporučím vám vhodného poskytovatele webového prostoru, který bude odpovídat vašim potřebám, resp. potřebám vašeho webu. Pomohu vám s výběrem názvu domény i její registrací.

Některé z realizovaných webů

Maxiorel.czMaxiorel.cz

Webové stránky, které si právě prohlížíte, jsou realizovány s využitím redakčního systému Drupal. Jak jistě víte, tento web je zaměřen na recenze softwaru, tipy na zajímavé webové stránky a občasné články o programování a webdesignu.

www.maxiorel.cz


Polzer-SW.comPolzer-SW.com

Moje anglická webová prezentace, na které najdete občasné články na téma software a programování. Nachází se zde také několik freewarových programů ke stažení. Web je postaven na redakčním systému Drupal.

www.polzer-sw.com


Lamur.czLamur.cz

Jednoduchá webová prezentace společnosti Lamur CZ s. r. o., která se specializuje na léčivé produkty z Mrtvého moře. Statické HTML stránky jsou doplněny o jednoduchý objednávkový formulář/e-shop využívající AJAX.

www.lamur.cz


Bydlíme u Prahy.czBydlíme u Prahy

Webové stránky s nabídkou rodinných domků v Kostelci u Křížků poblíž Prahy. Momentálně jsou na žádost klienta odstaveny. Stránky byly realizovány pouze s využitím statického HTML. Součástí byla také flashová prezentace projektu.

www.bydlime-u-prahy.cz


Sběratel telefonůSběratel telefonů

Jednoduchá webová prezentace sběratele klasických telefonních přístrojů. Opět jde o sadu jednoduchých HTML stránek. Web je postaven na dvou sloupcovém layoutu s obsahem a bočním panelem, který slouží pro infromaci o novinkách.

www.0t.cz


Časopis ComputerČasopis Computer

Webové stránky časopisu Computer byly postaveny na redakčním systému Drupal s množstvím dodatečných úprav v šabloně a doplňkových modulech. Web již neexistuje, byl sloučen s magazínem Živě. Další info je v mé knize o Drupalu.

computer.zive.cz


Výrobní areál ŽatčanyVýrobní areál Žatčany

Jednoduchá webová prezentace s nabídkou prodeje výrobního areálu poblíž Brna. Jedná se o ukázkové řešení toho nejjednoduššího možného řešení webových stránek. Sada tří statických HTML stránek doplněných o fotogalerii.

vyrabejte.kvalitne.cz


Budíkova cukrárnaBudíkova cukrárna

Webové stránky Budíkovy cukrárny v Brně vytvořené jako statický web s objednávkovým formulářem. Na webu najdete nabídku sortimentu, ceník, historii Budíkových cukráren a samozřejmě spoustu fotografií pro všechny mlsaly.

www.zakusky-chlebicky.cz


AVEnews, PR agentura BrnoAVE News PR

Webová prezentace brněnské PR agentury AVEnews, která je postavena na redakčním systému Drupal. Stránky jsou důkazem toho, že Drupal lze využít i jako administrační rozhraní pro spíše menší webové prezentace.

www.avenews.cz


průmyslový areál Boskovice k prodejiPrůmyslová zóna Boskovice

Prezentace s nabídkou průmyslového areálu poblíž Boskovic, statické HTML stránky s fotogalerií. Opět se jedná o ukázku spíše jednoduššího řešení webové prezentace. V současnosti je web na požádání klienta stažen z provozu.

boskovice.kvalitne.cz


Archiv screenshotůScreenshots Archive

Webový archiv volně dostupných screenshotů programů, bez vodoznaků a v PNG. Web je vytvořen s použitím redakčního systému Drupal a v současné době obsahuje již několik tisíc obrázků programů pro Windows, Linux a další operační systémy.

www.screenshots-archive.com


Anastacia.czAnastacia.cz

Webové stránky o populární zpěvačce. Po rozpačitém začátku došlo ke spojení s původním Anastacia Splendid Site a nyní mají fanoušci k dispozici web vytvořený v kombinaci Drupalu a samostatných PHP stránek.

www.anastacia.cz


ExtraHardware.czExtraHardware.cz

Webový magazín vydavatelství Extra Publishing věnovaný hardwaru a všemu, co s ním souvisí. Stránky běží na redakčním  systému Drupal a jsou doplněny o spoustu zajímavých prvků nejenom na titulní straně. Jde o web s vysokou návštěvností.

www.extrahardware.cz


ExtraVeci.czExtraVeci.cz

Další projekt vydavatelství Extra Publishing věnovaný tentokrát nejrůznějším zábavným věcičkám - od počítačů Mac počínaje, přes mobilní telefony a konče například specialitami pro připojení na USB. Web je kopií ExtraHardware.cz, já jen pomáhal.

www.extraveci.cz


BaobabNábytek z masivu

Elektronický obchod s nábytkem z masivu, vytvořen původně s pomocí open source řešení osCommerce. Původní šablona doznala několika úprav, díky kterým se web proměnil v pěknou prezentaci nabízených výrobků. Nyní již web běží na jiném systému.

masiv-nabytek.cz


ExtraNotebook.czExtraNotebook.cz

Webový magazín vydavatelství Extra Publishing věnovaný notebookům a všemu, co s nimi souvisí. Webové stránky běžící na redakčním systému Drupal, nabízí pravidelné články i novinky z oblasti, které se věnuje.

www.extranotebook.cz


Naše miminkoNaše miminko

Webový magazín určený především maminkám a tatínkům, a to jak těm současným, tak i nastávajícím či budoucím. Najdete zde spoustu užitečných rad, v nejrůznějších kategoriích. Web běží na systému Drupal.

www.nasemiminko.cz


Dobré kafeDobré kafe

Webový magazín pro čtenáře středního věku, který přináší čtení ze života. Tipy do domácnosti, trable se starými rodiči, image, to je jen část z jeho obsahu. Web běží na systému Drupal a patří do stejné rodiny webů jako Naše miminko.

www.dobrekafe.cz


Techbit.czTechbit.cz

Nezávislý magazín zaměřený na hardware, software a vše okolo nich. Nabízí testy, recenze a užitečné návody. Web pohání systém Drupal. Zajímavou specialitou je přepínání šířky a barevného schématu, které využívá speciální modul a JavaScript.

www.techbit.cz


VestecObec Vestec

Obecní webové stránky postavené na systému Drupal. Nabízí různé typy přístupů pro pracovníky obecního úřadu a policie, elektronickou vývěsku, diskuzní fórum a jiné předepsané náležitosti, které webové stránky obce musí ze zákona mít.

www.vestec.cz


Byty ŠlapaniceByty Šlapanice

Jednoduchá webová prezentace realitní společnosti s nabídkou nových bytů v jedné konkrétní lokalitě. Web je postaven s využitím sady statických HTML stránek poskládaných pomocí Microsft Web Expression. Pro stránky bez administrace plně dostačuje.

www.bytyslapanice.cz


Polibek AtlantidyPolibek Atlantidy

Webová prezentace autora knihy Polibek Atlantidy. Web běží na systému Drupal, jeho součástí je jednoduchý elektronický obchod, kde si lze knihu a další nabízené produkty objednat. Pro Drupal nepříliš typická je titulní strana webu.

www.polibekatlantidy.cz


Kiss of AtlantisKiss of Atlantis

Anglická podoba webu Polibek Atlantidy. I tyto stránky samozřejmě běží na Drupalu. Kromě jednoduchého elektronického obchodu je zde také možnost přepínání mezi několika jazyky, a to jak v rámci webu, tak v rámci eshopu.

www.kissofatlantis.com


Backup HowTo

Backup HowTo

Webové stránky věnované zálohování dat. Jejich náplní jsou tipy a triky, recenze zálohovacích programů i online služeb určených k zálohování dat z počítače nebo vašeho blogu. Postaveno na redakčním systému Drupal.

www.backuphowto.info


Photo HowToPhoto HowTo

Webové stránky, na kterých najdete tipy k pořizování různých snímků, pro jejich úpravu v počítači nebo recenze digitálních fotoaparátů. Jsou zde i jiné články související s fotografiemi. Postaveno na redakčním systému Drupal.

www.photohowto.info


Hotel IMOSHotel Imos

Internetová prezentace Hotelu IMOS. Web je ukázkovým použitím systému Drupal pro firemní prezentace, kdy je třeba často měnit údaje na stránkách. Jeho součástí je několik jazykových verzí a fotogalerie.

www.hotel-imos.eu


Maxiorel.comMaxiorel.com

Anglická podoba webových stránek Maxiorel.cz. Je postavena na Drupalu, vychází z tohoto webu, nicméně má upravený layout a ve větší míře využívá strukturování článků, pomocí doplňkových modulů CCK a Views.

www.maxiorel.com


ExtraWindowsExtraWindows

Webový magazín vydavatelství Extra Publishing věnovaný operačnímu systému Windows, zajímavým programům a webovým službám. Recenze programů jsou doplněny tipy a poradnou. Web běží na redakčním systému Drupal.

www.extrawindows.cz


Extra PublishingExtra Publishing

Webová prezentace vydavatelství Extra Publishing je také realizována na redakčním systému Drupal. Zajímavé provázání statických stránek a formulářů ukazuje, že Drupal je vhodný jeneom pro klasické článkové weby.

www.epublishing.cz


BelvederBelveder

Jednoduché webové stránky pro prezentaci hotelu Belvder pro účely prodeje v realitní kanceláři.

 

 

secese.kvalitne.cz


Další realizované weby

NataliaAvelon.cz - web o německé zpěvačce a herečce

Allreal.cz - webové stránky sdružení realitních makléřů

Softwarové poradenství

Máte-li problém s operačním systémem, ovládáním některého známého programu nebo častými pády systému, mohu vám pomoci. Mám bohaté zkušenosti s operačními systémy Windows a Linux, kancelářskými programy (MS Office, OpenOffice.org), nástroji pro práci s internetem, systémovými doplňky a dalšími.

Se svými klienty nejčastěji řeším následující situace:

  • instalace operačního systému (Windows, Linux)
  • informace o aktualizacích softwarového vybavení
  • tvorba složitějších dokumentů v kancelářských programech
  • nastavení počítače pro internetové bankovnictví
  • školení aplikací nezbytných pro práci s internetem
  • přeinstalace programů a další

Vývoj softwaru

Nabízím vytvoření aplikací pro operační systém Windows ušitých přesně na míru vašim potřebám. Výhodou takového řešení je program, který dělá přesně to, co potřebujete a nezatěžuje dalšími, pro vás zbytečnými, funkcemi.

Mám zkušenosti s tvorbou jednoduchých řídicích programů i s rozsáhlejšími databázovými aplikacemi. K vývoji používám ve většině případů nástroje Microsoft Visual C++ a Microsoft Visual C#. Aplikace jsou pak určeny pro prostředí Win32 nebo platformu .NET Framework.

Některé z mých freewarových i komerčních aplikací můžete najít na tomto webu.

Přidat komentář