Na YouTube nyní může vydělávat každý

YouTube oznámilo, že prostřednictvím jeho portálu nyní může začít vydělávat peníze kdokoli. Partnerský program, který byl dříve otevřen pouze několika vyvoleným, je totiž nyní přístupný pro širokou veřejnost.
reklama

V rámci programu, který je otevřen i pro Českou republiku, mohou uživatelé vložit do svých videí reklamy z Google AdSense a získat 55 % příjmu, které každé video vydělá. Na začátek je potřeba, aby si uživatel spustil novou funkci ve svém účtu na YouTube a "zpeněžil" alespoň jedno video. Dále je třeba spojit účet na AdSense s účtem na YouTube. Platby budou zpracovány a vyplaceny přes AdSense, jakmile uživatel dosáhne určité hranice.

Co tedy novinka v praxi znamená pro běžného uživatele? Nejspíše to, že se nyní na YouTube vyrojí celá řada videí s integrovanými reklamami a hrstka lidí s extrémně úspěšnými videi vydělá nějaké peníze. Moc se toho však nejspíše nezmění, neboť pravdou je, že většina populárních komerčních kanálů má reklamy ve svých videích integrovány už nějakou dobu a uživatelé s tím jsou smířeni.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru