Na SkyDrive jsou finální Office 2013 Web apps

Za pár dní se dočkáme finálního uvedení Windows 8, tabletu Microsoft Surface a nového Windows Phone 8. Již nyní si můžete vyzkoušet Office 2013 - na cloudovém úložišti SkyDrive je od včerejška nasazena finální verze ve své webové podobě.
reklama

Informaci přinesl na svém Twitteru Omar Shahine, Program Manager služby SkyDrive. Webová podoba Office 2013 nabízí uživatelské prostředí připomínající téměř na chlup klasické desktopové verze Wordu, Excelu a PowerPointu. Používat ji můžete zdarma, stejně jako úložiště SkyDrive samotné.

Nechybí zde všechny oblíbené funkce, aplikace můžete samozřejmě používat nejenom v Internet Exploreru, ale i ve Firefoxu nebo Chrome. Najdete zde i kontrolu pravopisu, jen je škoda, že gramatický korektor se do webové verze zatím nedostal.

Pokud z njakého důvodu nechcete webové Office 2013 používat přes SkyDrive, koukněte na portál Docs.com, do kterého se lze přihlásit i přes Facebook. Viz článek Docs.com: online Office od Microsoftu zdarma.

 

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru