Na Outlook.com přicházejí reklamy

Microsoft oznámil, že v minimalistickém webmailu Outlook.com se již brzy začnou zobrazovat vedle e-mailů reklamy.
reklama

Jako první se reklam dočkají uživatelé v USA a Brazílii, obyvatelé Austrálie, Kanady, Francie, Německa, Itálie, Japonska, Nizozemí, Španělska a Velké Británie jsou další na řadě. Reklamní bannery se budou zobrazovat v pravé straně mailu a to i tehdy, když si uživatel bude číst konkrétní mail. Na první pohled reklamy vypadají stejně, jako ty v Gmailu, avšak pokud najedete v Outlooku na textovou reklamu myší, zobrazí se obrázky, videa nebo více informací.

Reklamy v Outlooku jsou zaměřeny na internetové prodejce, kteří si mohou vybrat ze tří šablon pro reklamy v závislosti na tom, zda chtějí uživateli zobrazit slideshow, videa nebo obrázky. "Šablony byly vytvořeny tak, aby uživateli nenarušovaly jeho zážitek z minimalistického rozhraní Outlooku," uvedli vývojáři Microsoftu na oficiálním blogu. Na pravé straně webmailu je na reklamy čtyři až pět slotů a firmy si jich mohou kopit libovolný počet. Microsoft ukázal demo reklamních slotů ve spolupráci se společností Duracell, která jich využila všech pět.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru