Na konferenci v Praze se bude mluvit o vlivu blockchainu na trh práce

19. května v Praze proběhne největší konference věnovaná kryptoměnám a technologii blochchain ve Východní Evropě: Blockchain & Bitcoin Conference Prague. Jedním z témat konference se stane optimalizace trhu práce pomocí blochchainu.
reklama

Řečníkem se stane Jonathan Chester z USA, zakladatel a ředitel mezinárodní služby BitWage a autor článků věnovaných Fintech pro Forbes.

V současných podmínkách, kdy je značná část práce vykonávána na dálku a start-upy se dokonce vzdávají pronájmů kanceláří, potřebují zaměstnavatele i zaměstnanci společné prostředí pro vzájemnou interakci. V této souvislosti vyvstávají dva problémy: otázka vzájemné důvěry a převodu mezd (obzvláště pokud se jedná o mezinárodní převody peněz).

Podle Jonathana Chestera jsou mezinárodní platby pomalý, komplikovaný a nákladný proces. „Průměrně 8 % z celé částky se vynakládá na krytí různých poplatků a přepočtů. Naproti tomu blockchain umožňuje mnohonásobně snížit náklady a zjednodušuje proces vyhledávání práce na dálku“.

Na Blockchain & Bitcoin Conference Prague Jonathan Chester podrobně poví o principech provádění blockchain plateb a ověřování CV a pověsti uchazečů o pracovní pozici pomocí blockchainu.

Konference se stane místem pro setkání bitcoin podnikatelů a vývojářů Fintech služeb na základě blockchainu. Registrace na konferenci je již zahájena.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru