Mýty o Drupalu vyvráceny díky Drupal Myths

Spousta názorů na redakční systém Drupal je plná polopravd, mýtů a předsudků. Vyvrátit se je snaží relativně nový web nazvaný Drupal Myths (Busted). Spustila jej nedávno společnost Acquia a už nyní obsahuje desítky otázek a tvrzení, která jsou buď vyvrácena, nebo potvrzena.
reklama

Redakční systém Drupal je často spojován se škaredým designem stránek, nepohodlnou administrací, nevhodností pro velké weby, absencí placené podpory, nedostatkem statistických nástrojů a dalšími pochybami. Všechny zmíněné a mnoho dalších najdete na adrese drupalmyths.drupalgardens.com, kde je zároveň doplněno i podrobnější vysvětlení, proč je nebo není dané tvrzení pravdivé.

Samozřejmě je tento web postaven společností stojící za Drupalem, můžete mít tedy obavy o objektivitě tvrzení zde uvedených. Na druhou stranu sem mohou přispívat i jiní uživatelé se svými příspěvky. Chcete-li se o systému Drupal dozvědět více, toto může být jeden z dalších zdrojů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru