MS Office 2010 public beta ke stažení na internetu

Nejnovější veřejná beta-verze kancelářského balíku řady Office 2010 má být sice oficiálně uvedena až teprve za týden, nicméně již teď se dá dohledat na internetu.
reklama

Podobně, jako se to již stalo u jiných titulů (a nikoliv nutně softwarových) v minulosti, betu čile hostují nejrůznější torrent-like servery. Počet stažení tam odpovídá řádově tisícům, což se samozřejmě může lišit dle velikosti konkrétního trackeru. Je zajímavé, že mnohem populárnější se zdá být verze 32bitová (646 MB) před tou 64 bitovou (710 MB).

Obě verze jsou označeny číslem 14.0.4514.1009 a vyžadují aktivaci, jinak je nelze používat déle jak 30 dní. Když Microsoft uváděl betu Windows 7 a poté verzi RC, obě měly registrace omezeny časem – bylo by tedy jen logické, kdyby se tato praktika objevila i tentokrát.

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru