Mozilla vyzývá kodéry, aby sestavili databázi OS vývojářských nástrojů

Společnost Mozilla Labs právě odstartovala projekt Open Web Tools Directory, jehož účelem bude sestavit vyčerpávající výpis všemožných vývojářských open-source nástrojů.
reklama

Za celou aktivitou stojí mimo jiné i Ben Galbraith, který se v souvislosti s projektem nechal slyšet:"Když jsme zkoumali různé nástroje vhodné pro vytvoření a zařazení do Developer Tools Lab, zjistili jsme, že kromě psaní nástrojů nových by mohla být mimořádně užitečná věc pomoci i ostatním vývojářům poznat již existující široké nástrojové spektrum a zviditelnit tak některé opravdu povedené kousky."

Tento nový adresář a služba je dle vlastních slov zástupců Mozilly reakce firmy na doposud chybějící podobný repozitář s centralizovaným a snadno spravovatelným obsahem open-source nástrojů. Mimochodem, tyto nástroje jsou děleny pro zvýšení přehlednosti celkem do šestice kategorií: Design, Code, Debug, Test, Deploy a Docs. Pokud jste touto aktivitou nadšeni, pak neváhejte a utíkejte ji vyzkoušet!

Zdroj: ZDNet.co.uk

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru