Mozilla vydala Firefox 4 Beta 8

Mozilla včera vypustila již osmou betaverzi prohlížeče Firefox 4. Jaká vylepšení osmá betaverze kromě více jak půl druhé tisícovky oprav přináší?
reklama

Nová betaverze byla původně myšlena jen jako rychlý update pro sedmou betaverzi, nakonec však obsahuje 1415 oprav, vylepšeného manažera add-onů, lepší podporu WebGL a další změny. Většina z více než tisícovky oprav se vztahuje ke stabilitě prohlížeče.

Firefox Sync je nyní snadnější nastavit, stále však budete potřebovat e-mailovou adresu, heslo a záložní kopii šifrovacího klíče. Pro více informací o změnách se podívejte na Firefox 4 Beta Release Notes. Na téže stránce najdete odkaz pro stažení FIrefoxu 4 Beta.

Firefox 4 Beta 8

Firefox 4 Beta 8

Pokud již Firefox 4 Beta používáte, měl by se vám na novou betaverzi aktualizovat automaticky. Nová beta podporuje sedmapadesát jazyků. Mozilla měla v původně v plánu vydat Firefox 4 do konce roku, nakonec však musela vydání odložit až na rok 2011. Před vydáním finální verze se ještě dočkáme betaverzí 9 a 10 a verze Release Candidate (RC).

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru