Mozilla vydala Firefox 4 Beta 8

Mozilla včera vypustila již osmou betaverzi prohlížeče Firefox 4. Jaká vylepšení osmá betaverze kromě více jak půl druhé tisícovky oprav přináší?

Reklama

Nová betaverze byla původně myšlena jen jako rychlý update pro sedmou betaverzi, nakonec však obsahuje 1415 oprav, vylepšeného manažera add-onů, lepší podporu WebGL a další změny. Většina z více než tisícovky oprav se vztahuje ke stabilitě prohlížeče.

Firefox Sync je nyní snadnější nastavit, stále však budete potřebovat e-mailovou adresu, heslo a záložní kopii šifrovacího klíče. Pro více informací o změnách se podívejte na Firefox 4 Beta Release Notes. Na téže stránce najdete odkaz pro stažení FIrefoxu 4 Beta.

Firefox 4 Beta 8

Firefox 4 Beta 8

Pokud již Firefox 4 Beta používáte, měl by se vám na novou betaverzi aktualizovat automaticky. Nová beta podporuje sedmapadesát jazyků. Mozilla měla v původně v plánu vydat Firefox 4 do konce roku, nakonec však musela vydání odložit až na rok 2011. Před vydáním finální verze se ještě dočkáme betaverzí 9 a 10 a verze Release Candidate (RC).

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář