Mozilla vydala Firefox 29 beta s vylepšeným Firefox Syncem

Organizace Mozilla uživatelům zpřístupnila novou betaverzi webového prohlížeče Firefox. Ta přináší nové uživatelské rozhraní, které je možné si podle potřeb přizpůsobit a další zajímavé funkce.
reklama

Nového designu se dočká jak desktopová, tak mobilní verze prohlížeče - UI je nyní snadněji ovladatelné na dotykových zařízeních. Prohlížeč obsahuje univerzální menu, z něhož lze provést všechna nastavení. Mozilla upgradovala také Firefox Sync, přičemž aby mohli nového systému využít, musí si všichni současní uživatelé vytvořit nový účet. "Nový Firefox Sync usnadňuje nastavování a přidávání více zařízení se zachováním vysokého stupně šifrování," uvedla Mozilla.

Nová synchronizační funkce je v současné době dostupná pro Windows, Mac, Linux a Android. Mozilla poukázala také na nové záložky, které jsou umístěny výš na stránce a je tak na nich vidět více skutečného obsahu. Z popsaného je tak zřejmé, že prohlížeč příliš mnoho změn mezi buildem Aurora a betaverzí nedoznal. Finální verze by měla být dostupná za 6 týdnů, betu můžete stáhnout zde.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru