Mozilla vydala Firefox 29 beta s vylepšeným Firefox Syncem

Organizace Mozilla uživatelům zpřístupnila novou betaverzi webového prohlížeče Firefox. Ta přináší nové uživatelské rozhraní, které je možné si podle potřeb přizpůsobit a další zajímavé funkce.

Reklama

Nového designu se dočká jak desktopová, tak mobilní verze prohlížeče - UI je nyní snadněji ovladatelné na dotykových zařízeních. Prohlížeč obsahuje univerzální menu, z něhož lze provést všechna nastavení. Mozilla upgradovala také Firefox Sync, přičemž aby mohli nového systému využít, musí si všichni současní uživatelé vytvořit nový účet. "Nový Firefox Sync usnadňuje nastavování a přidávání více zařízení se zachováním vysokého stupně šifrování," uvedla Mozilla.

Nová synchronizační funkce je v současné době dostupná pro Windows, Mac, Linux a Android. Mozilla poukázala také na nové záložky, které jsou umístěny výš na stránce a je tak na nich vidět více skutečného obsahu. Z popsaného je tak zřejmé, že prohlížeč příliš mnoho změn mezi buildem Aurora a betaverzí nedoznal. Finální verze by měla být dostupná za 6 týdnů, betu můžete stáhnout zde.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář