Mozilla uvedla Thunderbird 3.1 alpha

Několik týdnů po uvedení verze 3.0 vydala společnost Mozilla další verzi. Tentokrát jde o časný release řady 3.1, jenž má ohladit některé hrany a odstranit bugy předchozího vydání.
reklama

Jednou z nejdůležitějších změn je to, že první alfa-verze Thunderbirdu 3.1 (mimochodem nazývaná „Lanikai“) v sobě obsahuje i renderovací jádro Gecko 1.9.2, které známe z Firefoxu 3.6. Důvod jeho existence zde je prostý – zpřístupňuje skrze pluginy další funkce typu ukazování Google Calendaru apod.

Jsou zde ale samozřejmě i další změny: Několika oprav se dočkala implementace IMAP, odstraněny byly i bugy týkající se Smart Folders, filtrů zpráv a obsluhy příloh. Samozřejmě kapku přeleštěno bylo i UI. Download Manager je nyní přístupný skrze menu (Tools – Saved Files) a jako obvykle bylo odchyceno několik nepříjemných bugů týkajících se stability.

Zdroj: DeepTech

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru