Mozilla updatuje Firefox 3.5.5

Zvykli jsme si na to, že společnost Mozilla u svého open source prohlížeče Firefox většinou opravuje bugy týkající se bezpečnosti či výkonu. To ovšem není případ dnešního upgradu...
reklama

Firefox 3.5.5 nemá zmíněn žádný bezpečnostní problém, namísto toho opravuje problémy související se stabilitou. Oficiální buxfix adresuje celkem 5 malérů, z nichž jsou 3 označeny jako kritické. Jeden z problémů se týká pádu dekodéru GIFů do Firefoxu vestavěného. (To je poměrně časný zádrhel - objevil se v Bugzille 29.října.)

Další z dvojice zbývajících upgradů se také týkají věcí kolem pádu aplikace (jeden souvisí s padáním Firefoxu po spuštění - to má na svědomí špatný font handler). Suma sumárum sice nic super-převratného, samozřejmě ale platí, že uživatel by měl svoje oblíbené programy aktualizovat, což přirozeně platí pro prohlížeč dvojnásob.

Zdroj: Internetnews Blogs

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru