Mozilla Thunderbird 3 k dispozici jako RC

Mozilla Messaging uvedla první relase candidate verzi aplikace Mozilla Thunderbird 3. Jak už to tak u nových verzí bývá, je opět o krok blíže k dokonalému programu.
reklama

Nová verze je k dispozici pro platformy Windows, Mac a Linux. Uvedení se aplikace dočkala sice pár dní poté, co bylo odhadováno, nicméně docela slušně na čas z pohledu meziročních plánů Mozilly. Pokud jde o finální verzi Thunderbirdu 3, tak té se máme dočkat zkrátka „nepříliš dlouho po uvedení RC“.

Není žádným tajemstvím, že je Thunderbird 3 docela dlouho vyvíjeným produktem, programátor Dan Mosedale z Mozilla Messaging k tomu uvedl: „Plánujeme v budoucnu náš vývojářský proces přetransformovat do více agilní podoby.“ To by v praxi prý mělo znamenat novou verzi co 4-6 měsíců.

Zdroj: CNet

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru