Mozilla představila Thundebird 13 s novými funkcemi

Mozilla představila již třináctou verzi svého poštovského klienta Thunderbird, která přináší řadu vylepšení.
reklama

Thunderbird 13 přináší vylepšenou podporu zasílání velkých příloh u e-mailů stejně jako nové propojení se službou YouSendit, což je komerční služba na sdílení obsahu, ke které se uživatelé Thundebirdu mohou přihlásit a posílat pomocí ní objemná data. V nové verzi klienta bylo také opraveno přes 200 chyb včetně mnoha, jež zapříčiňovaly pády aplikace. Podle Mozilly byla zlepšena i celková stabilita a rychlost spouštění programu. 

Možná největší změnou je nová funkce, která umožňuje uživatelům Thunderbirdu při vytváření nové e-mailové adresy zaregistrovat přímo i novou doménu. Personifikované emailové domény poskytují společnosti Hover a Gandi, které spravují jak jejich registraci, tak hosting emailu. "Pokud jste někdy snili o personifikované emailové adrese (jako třeba "kirk@chezkirk.net" nebo "tatinek@rodinasmithova.com") pro sebe nebo svou firmu, s Thunderbirdem to bude hračka! Díky partnerství s Gandi a Hover vám umožníme vytvořit nový mail přímo z Thunderbirdu," napsala na oficiální blog Anne-Marie Bourcierová.

Mozilla také podotkla, že Thunderbird verze 3.x.x již není podporován a pro uživatele se tak stává potenciálním rizikem. Thunderbird 13 si můžete stáhnout zde pro Linux, OS X i Windows.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru