Mozilla Marketplace je tady

Mozilla spustila e-shop s aplikacemi a hrami s názvem Mozilla Marketplace, který je velmi podobný Google Chrome Web Store.
reklama

Vzhled a navigace e-shopu Mozilly jsou velmi podobné App Store nebo Google Play, zde ale všechny podobnosti končí. Podle Mozilly její e-shop nabídne něco více, než jen jednoduché aplikace pro prohlížeč. Programy, které lze stáhnout z e-shopu Mozilly, se chovají stejně jako běžné desktopové aplikace, neboli jsou na prohlížeči nezávislé. Uživatelé k nim mohou přistupovat z nabídky Start a odinstalovat je z Ovládacích panelů.

Jelikož jde o první (a zkušební) verzi Mozilla Marketplace, každý, kdo bude chtít e-shop vyzkoušet, si musí stáhnout a nainstalovat Firefox 16 Nightly build. Stojí také za zmínku, že v současné době je v e-shopu dostupných více než 200 aplikací a většina z nich je zdarma. Dobrou zprávou je, že Mozilla Marketplace již nyní ve stádiu alpha podporuje Windows, OS X a Linux.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru