Mozilla Firefox 3.6 ve druhé beta-verzi

Poměrně rychle po uvedení Firefoxu 3.6 b1 tu máme sotva o týden později betu další a nutno jedním dechem doplnit, že je to update zajímavější, nežli by se na první pohled zdálo...
reklama

Předně: Mozilla opravuje cca 190 chyb, což je příjemně vysoké číslo. Změn si mají povšimnout zejména vývojáři-tvůrci plug-inů a weboví developeři. Abychom však jen nechválili, k urychlenému vydání bety 2 Mozillu dohnaly občasné pády bety 1 (u autora cca 2-3 za týden), což je věc mimořádně nepříjemná.

Aby nebyl všem překvapením konec, druhá beta Firefoxu 3.6 s kódovým označením "Namoroka" (založená na Gecko 1.9.2) přináší i několik zajímavých nových vlastností, z nichž za vypíchnutí stojí zejména nový mechanismus schopný zajistit, aby nekompatibilní software webový browser neshodil.

Zdroj: The Register

Informace o Firefoxu 3.6 a nejen jeho integraci do Windows 7 najdete v článku Firefox 3.6 přinese lepší integraci s Windows 7.

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru