Mozilla Firefox 3.6 Beta 4 je tu

Společnost Mozilla nasadila u beta-verzí Firefoxu 3.6 ostré tempo, které sice na jednu stranu nutí experimentátory častěji upgradovat, na tu druhou jsou ale rychleji zachyceny stovky bugů dříve.
reklama

Ale nechme vyjádřit pana Mike Beltznera, ředitele produktu Firefox: „Jak jsme dnes probírali na schůzce pracovníků, s ohledem na vynikající práci na crash-listu Firefoxu 3.6 Beta jsme se rozhodli dát našim více jak 500 000 testerům k dispozici další beta-verzi,“ píše Beltzner ve svém mailing-listovém prohlášení.

„Také bychom opět chtěli získat co nejvíce zpětné odezvy od uživatel – od minulého týdne a tedy Bety 3 jsme totiž opravili dalších 140 bugů.“ Nutno podotknout, že dojem z práce Firefoxu 3.6 je oproti verzi 3.5 opravdu znatelně svižnější a to i pro člověka, který nemá v ruce stopky. Mnoho lidí vidí největší přínos 3.6ky v otevírání nových tabů těsně za tabem, z nějž došlo k jeho aktivaci.

Zdroj: Internetnews Blogs

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru