Mozilla Firefox 3.5.3 opravuje 10 chyb

Společnost Mozilla před několika málo dny vydala řadu patchů pro populární alternativní webový browser Firefox řady 3.5 upgradujíc ho tak na verzi 3.5.2. Všechny až na jeden jsou označeny jako kritické.
reklama

V celkem 4 separátních sadách patchů bylo ve Firefoxu 3.5.3 opraveno úhrnem 10 zádrhelů. Drtivá většina z nich se týká stability browseru a JavaScriptového renderovacího enginu. Jako obvykle se jednalo o potenciální hrozby zneužitelné šikovným hackerem.

Jelikož se několik chyb přímo týká i vestavěného TraceMonkey JavaScript enginu, doporučuje Mozilla všem osobám, které po upgradu nijak netouží, ať si aspoň deaktivují JavaScript. Další chyby souvisí s RSS funkcemi a s (na XML založeném) jazykem XUL, který Mozilla využívá k tvorbě webů schopných fungovat offline.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru