MozBackup z domácí produkce skóroval na PCMagu

Patří k tradici webu PC Magazine uveřejňovat každý rok „The Best of“ v mnoha kategoriích. V jedné z nich se letos objevil i skvělý doplněk Mozilly známý jako MozBackup, jež je zajímavý především tím, že za ním stojí český programátor Pavel Cvrček.
reklama

Rozšíření pro Firefox se umístilo v kategorii „The Best Free Software of 2009“ a jmenovitě v jeho sekci věnované zálohovacím programům („Backup“). MozBackup nacházející se na výborné druhé pozici překonal jen program DriveImage XML sloužící k vytváření obrazů celých disků.

Ale zpět k MozBackupu: Tato mini-utilitka si rozumí nejen s aplikací Mozilla Firefox, ale rovněž i s Mozilla Thunderbird, MozillaSunbird, Flock, SeaMonkey, Mozilla Suite, Spicebird, Songbird a Netscape. U všech jmenovaných lze díky plug-inu pohodlně zálohovat svoje záložky, e-maily, kontakty, historii a mnohé další věci.

Zdroj: PCMag

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru