Mojo SDK pro webOS uvedeno

Po více než měsíci od uvedení Palmu Pre a dobrých 5 měsíců od Early Access Program verze jsme se konečně dočkali plné verze vývojového prostředí Mojo SDK pro webOS.
reklama

Obchod firmy Palm je stále otevřen všem programátorským příspěvkům. Aplikace vytvořené právě uvedeným SDK se v něm objeví zhruba kolem podzimu. Pokud jde o programy vytvořené s pomocí Early Access Program verze, tak ty jsou již dle Palmu ve stadiu zracování a čekají na release.

Souběžně s uvedením vlastního SDK představila společnost Palm také web webOS Developer Portal a Pre Virtual Device Lab. Zatímo na portálu mohou developeři najít SDK příručky k pročtení, helpy, FAQy a podobné digitální tiskoviny, ve Virtual Device Lab lze pro změnu vytvořenou aplikaci testovat online ve virtuálním Palmu Pre.

Zdroj: Betanews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru