Mobilní vývojáři se v květnu setkají v Brně na workshopu AppCon

O víkendu 3. – 5. května se vývojáři a designéři aplikací pro mobilní telefony setkají v Brně na 50hodinovém maratonu AppCon 2013.
reklama

„Vývojář bez grafika jen málokdy stvoří hezkou a na používání příjemnou aplikaci. A designér bez programátora si většinou ani neškrtne,“ vysvětluje spojení profesí organizátor akce Martin Halík, který stojí například za startupem Arounded. „Chceme tyto lidi propojit a vytvořit krátkodobý inkubátor, ve kterém se myšlenky mění ve funkční prototypy.“

Na akci se sejde přibližně 30 designérů a 70 vývojářů majoritních mobilních platforem: iOS, Android a Windows Phone. Sestaví týmy, které budou dva dny nepřetržitě pracovat na funkčním prototypu aplikace. Marketingové či obchodní znalosti účastníků nejsou prvořadé, akce se účastní mentoři, kteří týmům pomohou ujasnit si myšlenky či zaměření aplikací.

AppCon 2013 je určen především účastníkům z České republiky a Slovenska. I proto se koná v Brně, studentském a technologickém městě přibližně uprostřed obou zemí. Vzhledem k mezinárodnímu původu mentorů se AppCon 2013 odehraje v angličtině. Nejlepší aplikace bude oceněna 1000 € a třemi měsíci v Node5.

Přihlašovat se lze do půlky dubna na www.appcon2013.com. Účastnický poplatek činí 950 Kč nebo 38 €.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru